2313/​190

Fransk lågvase af porcelæn, balusterformet, dekoreret med personscenerier i cartoucher på grøn fond, montering af forgyldt bronze. 19/20. årh. H. 21 cm.

Ældre malerier, møbler og varia, 27. marts 2023

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.400 DKK

1.400 DKK
1.350 DKK
1.300 DKK
1.250 DKK
1.200 DKK
1.150 DKK
1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK