2313/190
Fransk lågvase af porcelæn, balusterformet, dekoreret med personscenerier i cartoucher på grøn fond, montering af forgyldt bronze. 19/20. årh. H. 21 cm.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. marts 2023
Vurdering
Hammerslag