Ubekendt maler, 19. årh.s slutning
Et par paneler med putti og blomsterranker. Usignerede. Olie på lærred. Hver 210×56. (2).
Lærredet er dubleret. Krakeleringer og mindre afskalninger. Nogle horisontale folder med afskalninger. Trænger til rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024