2431/​41

Gotisk lågkiste af egetræ, front med fire skårede paneler, hver side med bæregreb af jern. Delvis 17. årh. H. 67. B. 180. D. 72.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?