2447/15
Empire stage af forgyldt bronze i form af bakkantinde stående på ovalt fodstykke hævet på fire lave fødder, senere monteret til el. 19. årh. H. ekskl. montering 27 cm.
Auction
Category
Estimate
Sold
Price realised
One bid
When | Bidder | Bid |
107745 |