2447/​15

Empire stage af forgyldt bronze i form af bakkantinde stående på ovalt fodstykke hævet på fire lave fødder, senere monteret til el. 19. årh. H. ekskl. montering 27 cm.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.500 DKK

107745 1.500 DKK