2431/​126

To par franske stager af forgyldt bronze, rigt støbt med rocailler og bladværk. Rokoko form. 19./20. årh. H. 23 og 27. (4)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ene stage med skævheder.

Fra i Aarhus
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

4468 1.500 DKK