2431/126
To par franske stager af forgyldt bronze, rigt støbt med rocailler og bladværk. Rokoko form. 19./20. årh. H. 23 og 27. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ene stage med skævheder.
Vurdering
4468 |