1325/1582
Fransk kaminur af forgyldt og patineret bronze dekoreret med rokokomand, uskive af forsølvet metal med romertal. 19. årh. H. 38 cm.
Nøgle medfølger. Pendul medfølger Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Varia, 20. juni 2013
Vurdering
Hammerslag