2109/​120

Asiatisk lågkrukke af patineret bronze. 19. årh. H. 10,5.

Irret. Let trykket halsrand. Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021

Vur­dering

2.000–3.000 kr.

Hammerslag