2109/120
Asiatisk lågkrukke af patineret bronze. 19. årh. H. 10,5.
Irret. Let trykket halsrand. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag