2144/148
Ubekendt maler, 19. årh.
Fiskende mand i samtale med en kvinde ved en bro. Sign. Bucard. Olie på metalplade. 25×22.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. november 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud