2413/​9102

Havebænk med stel af sortmalet støbejern og lameller af grønmalet træ. 20. årh. L. 124.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nymalet.

Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag