2413/9102
Havebænk med stel af sortmalet støbejern og lameller af grønmalet træ. 20. årh. L. 124.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nymalet.
Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag