2120/16
Michael Ancher (f. Bornholm 1849, d. Skagen 1927)
Fisker ved barberingen. Sign. M.A. Olie på plade. 18,5×23,5.
Krakeleringer. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud