12104/61
Dansk barok dragkiste af egetræ. 18. årh.s sidste halvdel. H. 110. B. 118. D. 63.
Alm. brugsslitage. Mærker ved skuffefronter.
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021
Vurdering
Hammerslag