12116/267
Preben Franck Stelvig (f. Svendborg 1942, d. København 2021)
To decollage kompositioner med rose. Begge sign. Preben Franck Stelvig 90, hhv. 45/100 og 12/100. Litografier i farver. Bladmål 67×48. Uindrammede. (2)
Intet at bemærke. Friske og Ubrugte eksemplarer.
Kunst, antikviteter & design, 22. april 2021
Vurdering
Hammerslag