2426/551
Albert Bertelsen (f. Vejle 1921, d. sst. 2019)
“Manden fra Paris”, 1978. Sign. Alb. Bertelsen; Sign. Albert Bertelsen 1978 på bagsiden. Olie på lærred. 50×30.
Vurdering
Hammerslag
18 bud
232847 | ||
838145 (Autobud) | ||
1061271 | ||
838145 (Autobud) | ||
1061271 | ||
838145 | ||
1061271 | ||
883998 (Autobud) | ||
1061271 | ||
883998 | ||
1159488 | ||
808936 (Autobud) | ||
1159488 | ||
808936 (Autobud) | ||
1159488 | ||
808936 (Autobud) | ||
1159488 | ||
808936 |