Leif Sylvester (f. København 1940)
“Et sjældent syn”, “Hotdogmanden” og “Piger i natten”. Alle sign. Sylvester, hhv. 155/165, 139/165 og 165/205. Litografi i farver. Lysmål hver 15×18. (3)
Undersøgt i ramme. Original stand.
994009 | ||
1007045 (Autobud) | ||
994009 | ||
1007045 (Autobud) | ||
994009 | ||
1007045 | ||
833681 | ||
994009 | ||
923867 |