12013/62
Opsats af sølvplet prydet med isbjørne og indsats af slebet glas. 20. årh. L. 37.
Lidt slitage på “sneen” skålen rundt. Fremstår med inskription.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud