2431/​56

Svensk kommode af mahogni, front med tre skuffer, plade af rødbroget marmor, listebeslag af messing. Gustaviansk form. Cirka 1900. H. 82. B. 90. D. 47.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger ikke. Marmortop med afslag.

Fra i Aarhus
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?