2022/​545

Julie Nord (f. København 1970)

Figurkomposition. Sign. Julie Nord, 57/120. Litografi i farver. Bladstørrelse 70×50.

Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.

Moderne kunst og design, 26. maj 2020

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.400 DKK

2.400 DKK
2.300 DKK
2.200 DKK
2.100 DKK
2.000 DKK