2119/38
Et par bordvitriner af bemalet træ, front med låge, bag hvilken rum. 20. årh.s begyndelse. H. 90. B. 41. D. 38. (2)
Senere bemalet. Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag