Christian Skeel (f. København 1956, København,1978-)
“Sky over vand”. Sign. på bagsiden Christian Skeel 2007. Olie på lærred. 178×195. Uindrammet.
Proveniens: Galleri Tom Christoffersen, København.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 6. marts 2019