2432/804
Hans J. Wegner (f. Tønder 1914, d. Gentofte 2007)
“GE 290S” og “GE 330”. To skamler af eg og teak, løse hynder betrukket med gråbrun og lys uld. Udført og mærket hos Getama. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
803421 (Autobud) | ||
174739 | ||
803421 | ||
1143121 | ||
896810 |