2434/524
Jens Søndergaard (f. Øster Assels 1895, d. Skovshoved 1957)
“Efter aarslandskab”. Sign. Jens Søndergaard 46. Olie på lærred. 111×137.
Behov for let overfladerensning. Krakelering nær midten.
Vurdering
11 bud
3107 (Autobud) | ||
935418 | ||
3107 (Autobud) | ||
935418 | ||
3107 (Autobud) | ||
101714 | ||
3107 (Autobud) | ||
101714 | ||
3107 (Autobud) | ||
101714 | ||
3107 |