2008/80
Konsolbord af gråmalet træ, sarg med skuffe, tilspidsede ben med kanneleringer. Louis XVI stil. 19. årh. H. 77. L. 68. B. 43.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag