877/812
Günther Förg (f. Füssen 1952, d. Freiburg 2013)
Kvinde. Sign. Förg 2000. Akvarel på papir. Bladstørrelse 32×40.
Proveniens: Galerie Mikael Andersen, København.
Dette emne handles i fuldmoms
Malerier, grafik, fotografier, 7. marts 2018
Vurdering
Hammerslag