2149/8549
Russisk balusterformet vase af slebet krystal. 20. årh.s begyndelse. H. 29,5.
Minimal brugsslitage, inkl. enkelte ridser ved top og enkelte afslag ved bund.
Russisk tema, 6. december 2021
Vurdering
Hammerslag
19 bud