2124/​7531

Michael Kvium (f. Horsens 1955)

“Strangers”. Sign. Kvium 10, 25/50. Litografi i farver. Bladstørrelse 74×52.

Undersøgt i ramme. Lidt minimale folder i papiret.

Samtidskunst, 15. juni 2021

Vur­dering

12.000–15.000 kr

Hammerslag

11.000 kr

941953 (Autobud) 11.000 kr
865142 10.500 kr
941953 10.000 kr