2040/669
Arne Haugen Sørensen (f. København 1932)
Figurkomposition. Sign. Sørensen 87. Akvarel på papir. Lysmål 30×40.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 29. september 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud