12102/9
Dråbeformet vase af stentøj dekoreret med grønbrun glasur Sign. Saxbo, 96. Udført og stemplet hos Saxbo, Denmark. H. 11,5.
Kunst, antikviteter & design, 14. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
30 bud