1921/150
Orientalsk tæppe i Indisk Agra design. Ubrugt/Aldrig anvendt. 21. årh. 430×309.(2702)
Dette emne handles i fuldmoms
Ældre malerier og møbler, 20. maj 2019
Vurdering
Hammerslag
11 bud