2024/​522

Ubekendt kunstner, 20. årh.

stående barn i regnjakke. Figur af patineret bronze. Usigneret. H. 54.

Moderne kunst og design, 9. juni 2020

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag