888/764
Jorge B. Stever (f. Templin, Neubrandenburg 1940)
Uden titel. Sign. Jorge Stever 71 samt på bagsiden. Akryl og collage på plade. 151×100. Uindrammet.
Proveniens: Privatsamling, Sverige.
Mindre afslag i top og bund.
Malerier, grafik og fotografier, 25. september 2019
Vurdering
Hammerslag