12014/174
Leif Kastrup (f. 1946)
Snedækket gadeparti med personer. Sign. Leif Kastrup. Olie på lærred. 29×39. Rammemål 46×56.
Kunst, antikviteter & design, 2. april 2020
Vurdering
Hammerslag