12113/​263

Afrikansk maske af patineret udskåret træ. Mumuye stil. 20. årh. L. 37.

Sælger oplyser

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 1. april 2021

Vur­dering

800–1.000 kr

Hammerslag

900 kr

15 bud

885653 900 kr
71286 850 kr
885653 (Autobud) 800 kr
71286 800 kr
885653 750 kr
71286 700 kr
885653 (Autobud) 650 kr
71286 600 kr
885653 550 kr
71286 500 kr
885653 480 kr
165073 (Autobud) 460 kr
885653 440 kr
165073 420 kr
71286 400 kr