12113/263
Afrikansk maske af patineret udskåret træ. Mumuye stil. 20. årh. L. 37.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 1. april 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud