12024/160
Ubekendt maler, ca. 1900.
Portræt af dreng. Usign. Olie på lærred. 28×25. Indrammet 38×35.
Mindre aldersslitage.
Kunst, antikviteter & design, 11. juni 2020
Vurdering
Hammerslag