2220/545
Frederik Næblerød (f. 1988)
Uden titel, 2017. Sign. Frederik Næblerød. Glaseret keramik. H. 9 L. 28.
Proveniens: Erhvervet direkte fra kunstneren.
Original stand.
Moderne kunst og design, 17. maj 2022
Vurdering
Hammerslag