1917/1553
Norsk punch ske af rigt udskåret træ, gennembrudt og dekoreret med karvesnit samt med monogram for Christian 7. Ca. 1800. L. 30 cm.
Revner, toppen mangler.
Varia, 25. april 2019
Vurdering
Hammerslag