2412/282
Trearmet lysestage af sterlingsølv. Udført hos Svend Toxværd. 20. årh. Udfyldt. H. 19,5.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. marts 2024
Vurdering
Hammerslag