2442/132
Halvmodel af massivt træ med optegninger. 20. årh. L. 143.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
12 bud
834725 | ||
1127216 | ||
834725 (Autobud) | ||
1127216 | ||
834725 | ||
1127216 | ||
834725 | ||
1127216 (Autobud) | ||
834725 | ||
1127216 (Autobud) | ||
834725 | ||
1127216 |