1044/1064
H. Brüggemann (, 19. årh.)
“Kopenhagen”. Prospekt over København set fra Valby Bakke. Sign. H. Brüggemann. Olie på lærred. 45×65.
Minimale afskalninger samt mindre retoucheringer og krakeleringer.
Malerier, 3. november 2010
Vurdering
Hammerslag
26 bud