1847/​10

Et par franske Louis XVI armstole af hvidmalet træ. 18. årh.s slutning. (2)

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Ældre malerier og møbler, 19. november 2018

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag

6.500 DKK

6.500 DKK
6.000 DKK