2427/680
Vibeke Alfelt (f. København 1934, d. sst. 1999)
“Hesteflok”. Sign. monogram 1972. Olie på plade. 48×58.
Enkelte minimale krakeleringer. Minimal afskalning langs nederste kant.
Vurdering
1033261 | ||
843788 |