Foto endnu ikke klar
883/159
Carl Holsøe (f. Aarhus 1863, d. Asserbo 1935)
Solskin i stuen. Sign. C. Holsøe. Olie på lærred. 50×42.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier, 27. november 2018
Vurdering
Hammerslag