2104/​864

Asger Jorn (f. Vejrum 1914, d. Århus 1973)

“Au pied du mur”, 1969. Usign. Litografisk udstillingsplakat fra Galerie Jeanne Bucher, Paris. Bladstørrelse 75×53. Uindrammet.

Moderne kunst og design, 26. januar 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.150 DKK

1.150 DKK
1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK