2022/590
Freddie A. Lerche (f. København 1937)
“Maleri 87”. Sign. på bagsiden Lerche 87. Akryl på lærred. 131×151
Proveniens: Galerie Asbæk, København.
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud