12022/​40

Ubekendt maler, 20. årh.

Bro over skovsø. Sign. monogram. Olie på lærred. 22,5×29.

Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020

Vur­dering

800–1.000 DKK

Hammerslag

550 DKK

(Autobud) 550 DKK
500 DKK
400 DKK