12304/162
Jacob Meyer (f. København 1895, d. 1971)
Landskab. Sign. Jacob Meyer. Olie på lærred. 49×62.
Behov for let overfladerensning.
Kunst, antikviteter & design, 26. januar 2023
Vurdering
Hammerslag