2441/719
Andreas Wargenbrant (f. 1967)
“Gossip”. Sign. monogram. Grønpatineret bronze samt. H. 47,5. Signeret katalog medfølger. (2)
Almindelig patina, herunder nogle overflade ridser mærker.
Vurdering
13 bud
896810 (Autobud) | ||
873843 | ||
896810 (Autobud) | ||
873843 | ||
896810 (Autobud) | ||
873843 | ||
896810 (Autobud) | ||
873843 | ||
896810 (Autobud) | ||
805900 | ||
896810 | ||
805900 | ||
896810 |